Wynajem robotów
Imprezy okolicznościowe

Obejrzyj wideo

ROBOTY POTRAFIĄ WSZYSTKO!

Efekt WOW gwarantowany

 • Powitanie i odebranie gości na wejściu;
 • Prowadzenie uroczystości i konferencji;
 • Prezentacje nowych produktów, otwarcie nowych oddziałów;
 • Wzbudzenie uwagi do Twojej marki.
 • Urodzinowe show Robotów;
 • Świadek na Twoim ślubie;
 • Strefa interaktywna w centrach handlowych;
 • Stworzenie unikalnych materiałów promocyjnych.
 • Udział robotów w filmach i reklamie;
 • Teambuilding i wyjazdowe szkolenia z robotyki;
 • Pokazy kulinarne i degustacje z robotami;
 • Niespodzianki dla pracowników i kierownictwa.

Roboty
w akcji

Przeprowadziliśmy ponad 100 wydarzeń z udziałem robotów w ciągu 3 lat i na pewno wiemy jakie roboty wzbudzają prawdziwe emocje.
Robopark - przedstawić robota każdemu dziecku na świecie.

PRZYKŁADY

1
W grudniu 2019 roku, firma MTS wydała video reklamowe o taryfie ze sztuczną inteligencją, udział w jakim brały drony oraz kilka robotów, w tym Promobot V4. Celem kampanii była wizualizacja technologiczności propozycji danej sieci komórkowej. Wynikiem kampanii stało się przeprowadzenie 80% klientów na obsługę poprzez sztuczną inteligencję oraz pozyskanie nowych klientów.
2
Robot Pepper został świadkowym na weselu i podawał obrączki razem z Promobot V2 nowożeńcom. Pod koniec uroczystości one razem wynosiły tort. Niezwykłe gości zostały „wisieńką na torcie” ceremonii. Tamten wieczór na zawsze pozostał w pamięci nowożeńców oraz gości.
3
We wrześniu 2018 roku, sieć restauracji typu bistro „Teremok” zatrudniła robota-kasjera KIKI, do obowiązków której należało informowanie o daniach, przyjęcie zamówień oraz płatności kartą. Wydarzenie to przyciągnęło nowych klientów oraz Mass Media. Ponad jak na 10 stronach internetowych opublikowano tę nowość bezpłatnie.
4
Robot KIKI została prowadzącą na koncercie Europa Plus TV. Hit Non Stop. KIKI ogłaszała wyjście gwiazd na scenę, dotrzymywała rozmowy z innymi prowadzącymi oraz widzami. Gości bardzo pozytywnie zareagowali na tak niezwycajną prezenterkę i poświęcili dużo temu uwagi w mediach społecznościowych.
5
Sieć sklepów ze sprzętem budowlanym „220 wolt” zatrudniła robota-konsultanta Peppera, który zapamiętywał klientów i rozmawiał z nimi w ich jęzuku ojczystym. Dzięki takimu pomocniku znika nieporozumienie między pracownikami a klientami zagranicznymi. Pepper prowadził proces wyboru towarów aż do sprzedaży kasowej bez żadnej pomocy.

WYBIERZ ROBOTA DLA SIEBIE

Canbot UU-U05
Jego zakres ruchu to 360 stopni. Porusza rękami i głową oraz posiada 6 rodzajów emocji. Całokształt ruchów tworzy doskonałe pole do interakcji z ludźmi. Zachwici i Ciebie niepowtarzalnym tańcem na weselu, imprezie czy evencie.
Obejrzyj wywiad ze mną
pepper
Humanoidalny robot, który prowadzi konwersacje biznesowe, porusza głową, rozpoznaje wiek i płeć. Ma piękny głos do śpiewania i elastyczne ruchy do tańca. Dzięki temu świetnie sprawda się w punktach obslugi klienta, szpitalach, targach, eventach i lotniskach. Jego dodatkowy tablet multimedialny znacznie rozszerza wachlarz możliwości.
Obejrzyj wywiad ze mną
kiki
Ta kobieta-robot przeprowadzi z Tobą wywiad, powita gości na wejściu udzielając im ważnych informacji, poprowadzi eventy w niezapomniany sposób. To atrakcyjne narzędzie relkamowe dla CH, wystaw, banków czy restauracji. Pokazuje zdjęcia i filmy promocyjne na swoim ekranie. Sama zbliża się do klientów rozpoczynając z nimi dialog.
Obejrzyj wywiad ze mną
padbot p3
Padbot nie tylko rozpoznaje mowę, ale również dzięki wbudowanemu czujnikowi prowadzi rozmowy video. Prezentuje Twoje produkty na swoich dwóch wbudowanych tabletach. Idealnie wpisuje się w koncept wystawy, konferencji czy festynów, żeby tańczyć i dzielić się swoimi emocjami.
Obejrzyj wywiad ze mną
promobot 4
Autonomiczny robot, który promuje Twoją firmę, prezentuje towary i usługi, informuje o zniżkach i rabatach oraz odpowiada na pytania. Zwraca uwagę ludzi rozgłaszając promocyjne hasła. ZWIĘKSZA SPRZEDAŻ dając ludziom uśmiech. Zapamiętuje i rozpoznaje ludzkie twarze. Promobot pomaga zmniejszyć kolejki przyjmując opłaty i wydając bilety.
Obejrzyj wywiad ze mną
robo-c
Człowiekopodobny robot, który potrafi rozmawiać z ludźmi, wyrażać uczucia i emocje, łączyć się z dowolnymi aplikacjami i serwisami. Może mieć wygląd każdego człowieka na Ziemi – niezależnie od płci, wieku bądź narodowości.
Obejrzyj wywiad ze mną
Unitree a1
Robo-zwierzak posiadający całą gamę ruchów bionicznych. Poruszanie się w najtrudniejszym terenie nie stanowi dla niego problemu jak i dla prawdziwego psa.
Chcę na wystawę
Aleks
On widzi i reaguje na wszystkie ruchy ludzi. Potrafi analizować wszystko co się dzieje dookoła niego i odpowiadać gestykulując rękami. Lubi przytulać się do ludzi i zbijać "piątki". Potrafi rozdawać ulotki, bawić się i tańczyć z wami.
Chcę na wystawę
Barista
Samoobsługowy robot-barman przygotowuje pyszną kawę dla uczestników wydarzenia, serwując ją do Twoich rąk. A jeśli ma wolną chwilę - tańczy! W ten sposób przyciąga jeszcze więcej odwiedzających. Robot może pracować 24 godziny, nie licząc czasu na konserwację urządzenia.
Chcę na wystawę
CSJ AMY
Możecie zrealizować swoje zamówienie u robo-kelnerki na ekranie dotykowym w jakości HD, znajdującym się na jej klatce piersiowej. Wykonuje rolę hostessy, przyprowadza gości i robi im mini wycieczkę. Dzięki dwóm tackom rozwozi jedzenie, częstuje gości na powitanie, reklamuje Twoje produkty i rozdaje upominki.
Chcę na wystawę
Promobot 2
Robot rozmawia z ludźmi, rozpoznaje ich twarze i mowę, samodzielnie porusza się, omija przeszkody oraz transmituje na swoim wyświetlaczu materiały reklamowe.
Chcę na wystawę
R-bot
Robot może wykonywać funkcje informatora, konsultanta, przewodnika podczas kampanii reklamowej lub innych wydarzeń. Błyskawicznie przyswaja wiedzię, udziela szczegółowych informacji oraz troszczy się o klientów. Robi wrażenie dzięki swojej życzliwości do ludzi i poczuciu humoru. Zrobi także wycieczkę, a nawet zaprosi na kawę.
Chcę na wystawę
snow
To mobilna reklama, która za pomocą dużego ekranu dotykowego i pokazywaniu emocji będzie efektywnie reprezentować Twoją firmę. Snow wskazuje drogę, odpowiada na pytania oraz bawi się z dziećmi. Snow to świetny pomocnik na imrezach okolicznościowych.
Chcę na wystawę
Ninebot robotics loomo
To prawdziwy robot z własną inteligencją i bezgranicznymi możliwościami! Będzie on podążać za Wami, wykonywać polecenia, analizować gesty, robić zdjęcia, nagrywać filmiki i wiele innych rzeczy!
Chcę na wystawę
Canbot U03S
On widzi Was I słyszy. Może zadbać o dzieci. Będzie najlepszym przyjacielem, pomocnikiem i nauczycielem. Będzie dobrym rozmówcą i może prowadzić szkolenie.
Chcę na wystawę
Hexa
Robo-pająk, którego można zaprogramować. Jest on zgrabny i kompaktowy, wyposażony we wszystkie niezbędne czujniki. HEXA potrafi obserwować otaczający go świat, analizować, wybierając własną trasę, by poruszać się w dowolnej miejscowości.
Chcę na wystawę
I wiele innych
Na miłośników technologii i poszukiwaczy rozrywki czekają także pokazy taneczne w wykonaniu robotów oraz wiele, wiele innych interaktywnych robotów.
Chcę na wystawę

ZADBAMY O WSZYSTKO!

Obsługa w trakcie
wydarzenia;
Gwarancja
jakości;
Branding;
Usługi
inżyniera;
Usługi
promotora.
Klient otrzymuje
menedżera personalnego
1
2

Dostawa do Twojego miasta

Wynajem robota na 8 godzin

JAK ZAMÓWIĆ ROBOTA U NAS?

Razem z Tobą wybierzemy najlepszego robota, który odpowiada Twoim celom
Napiszemy dla niego program i stworzymy odpowiedni branding
Dostarczymy robota i odbierzemy go po zakończeniu okresu wynajmu
Zapewniamy specjalistę, pomocnego w obsłudze robota podczas całego okresu najmu

Chcę robota!

Zostaw dane kotaktowe, wybierzemy razem robota idealnego do okazji

Zarezerwuj